Wijchen 17-12-2006 CAC-CACIB

 

 Met dank aan Gerda van de Vegt

Wijchen 17-12-2006 CAC-CACIB

Keurmeester: mevr. K. Hekman-v.d. Ham
Aantal inschrijvingen: 49

Reuen puppyklas

aantal deelnemers: 4

VB 1:   Beste pup:

             Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld,

             Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma

VB 2:   Beamer Jelängerjelieber,

             Eig.: R. Mandersloot

VB 3:   Phoenix Fameck vom Burgseeli,

             Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
B 4:      Igor Pearl of the Sweet Lake ,

             Eig.: M. Smeenk & M. Roor

Reuen openklas

aantal deelnemers: 9

U 1:     CAC-CACIB

             Hiermee Nederlands kampioen

             Bono v.d. Turfhoeve,

             Eig.: A. Bultman

U 2:     res. CAC - res.CACIB

             Leguardo Della Casa del’Orso,

             Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 3:     Gonzo v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
U 4:     Benny Bär v. Yamagima,

             Eig.: H. Kunkel

U:         Otterbay Lord of the Dance,

             Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett

U:         De Hulpe’s Mister Bodo,

             Eig.: J. & L. Stommels
U
:         Zidane v.d. Goudkust,

             Eig.: J.H.C. Hartkamp

U:         Great-Gandor Pearl of the Sweet

             Lake , Eig.: G.M. Wildschut

             & M.G. de Boer

ZG:      Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti,

             Eig.: K.J. Padding


Reuen tussenklas:

aantal deelnemers: 4

U 1:     Ambassador v. Borghende,

             Eig.: M. & G. Hesen

U 2:     Tom Olivier v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

U 3:     Atilla Gàbor v. Borghende,

             Eig.: C. Hoogland

ZG 4:   Inouk v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: S.C.J.M. Verstraten-Kleijn

Reuen jeugdklas

aantal deelnemers: 3

U 1:     Brother Beer v.h. Kraaienveld,

             Eig.: W.H. van Omme
U 2:     Boet v.d. Goudkust,

             Eig.: H. v.d. Schoot

U 3:     Pooh Bear’s Eros,

             Eig.: W. & M.E. Colijn

 

Teven Puppyklas

aantal deelnemers: 5

VB 1:   Ivy Pearl of the Sweet Lake ,

             Eig.: A. & A. Spruijt

 

VB 2:   Zoë Dunya v.h. Turfveld,

             Eig.: P.C. Hordijk
VB 3:   Its Magic Pearl of the Sweet Lake ,

             Eig.: A. Spruijt & S. Spruijt-v.Vliet
VB 4:   Indy Pearl of the Sweet Lake ,

             Eig.: M. van der Have
VB:       Dyanara Jelängerjelieber,

             Eig.: A. Kortleve

 

Teven openklas

aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1:     CAC-CACIB BOB

             Fiona v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2:     res. CAC - res.CACIB

             Wiesje v.d. Goudkust,

             Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 3:     Ushaya Silke v.h. Hoogveen,

             Eig.: W. Stork

U 4:     Balou v.h. Turfveld,

             Eig.: W.J. v. Dooren

U:         Ulyssa Yara v.d. Goudkust,

             Eig.: D. de Vente

U:         Luka ot Tschornawa Cabaka,

             Eig.: P.J.M. Verrijdt

U:         van Rhijn’s Carusanne,

             Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland

U:         Gigi Antonia Pearl of the Sweet Lake ,

             Eig.: M. v.d. Have
U:         Queenslands Ebony Love from Adagio,

             Eig.: G.E. Hofs

ZG:      Lidoschha ot Tschornawa Cabaka,

             Eig.: M.W.F.G. Albers-Meij


Teven tussenklas:

aantal deelnemers: 5

U 1:     Indra v.d. Portlandse Beer,

             Eig.: R.L.F. v. Lopik
U
2
:     Adinda Caresse v. Borghende,

             Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden

U 3:     Prinses Lizzy v.d. Berenstal,

             Eig.: W.C.M. Theunissen

U 4:     Ashlee,

             Eig.: W.F. Janssen

U:         Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti,

             Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

Teven jeugdklas

aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1:     Merwediek’s Amazing Sem,

             Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen

U 2:     Jany Juno v.'t Oude Bosch,

             Eig.: J.G. Doornbos-Bullema
U 3:     Zenna v.h. Hoogveen,

             Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG 4:   Chounic’s Amara,

             Eig.: H. Garretsen
ZG:      Zenga of the End of the Line,

             Eig.: J.J. van Rijn

Teven kampioensklas
aantal deelnemers: 1

U 1:     Izwatyawan Black Widow,

             Eig.: M. Vreeker

 

Teven veteranenklas

aantal deelnemers: 1/ absent: 1